Çocuklar Duymasın ve Keşke Hiç Büyümeseydik bitmeye çok yakınlar!

Çocuklar Duymasın ve Keşke Hiç Büyümeseydik bitmeye çok yakınlar!

Keşke Hiç Büyümeseydik ise kanaldan ziyade tamamen yapım ekibinin bir hatasıydı ki, oyuncu seçimleri, geçmiş ile gelecek arasında gel-git olayları izleyicinin dikkatini çekmedi.

Oyuncuların ‘oynayamaması’, senaryonun akmaması, geçmişe dönülen sahnelerin eleştirilebilecek pek çok noktası dizinin akıbetini finale yaklaştırdı. Bu pazar yayınlanacak 4. bölümü ile reytinglerin hali hazırda olan kötü reytingi sürdürürse, final dahi yapmadan ekranlara veda etmesi gibi bir ihtimal söz konusu.

İki dizinin akıbeti ile ilgili benzer bir yorum da Milliyet’ten Sina Koloğlu’ndan geldi. Onun başlığı ise Birol Güven için, formül tükendi mi? oldu. Zira iki dizinin senaryosu da usta kaleme aitti.

“Çocuklar Duymasın ve Keşke Hiç Büyümeseydik, iki Mint Yapım dizisi. Bir kuşak Çocuklar Duymasın’la büyüdü. Yeniden ekrana geldiğinde “Neden olmasın?” diyenlerdendim. Dizi, geçtiğimiz sezon yeni karakterlerle ve biraz da magazinle gündemdeydi. Yeni sezonda, ‘Artık final zamanı’ diyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik de geriye dönüş ve bugün arasında gidip gelme üzerine kurulu… Projenin oyuncu seçimi pek başarılı olamadı. Seksenler ve Doksanlar tecrübelerinden bir dizi daha çıkar diye düşündüler ama çeki düzen verme zamanı. Her daim bir sürpriz çıkaracak birikim mevcuttur Birol Güven’de, belki ‘İkibinler’!”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*