Demet Akalın’a zeytin dalı uzatan Gülben Ergen, Demet Şener ile görüntülendi

Demet Akalın'a zeytin dalı uzatan Gülben Ergen, Demet Şener ile görüntülendi

Gülben Ergen’in Akalın’ın yanında olmasını istediği takipçisinin yorumuna verdiği bu cevap, bir süredir görüşmeyen iki ismi tekrar bir araya getirebilecek bir zeytin dalı olarak görüldü.

Bunun üstüne ünlü şarkıcının, Demet Şener ile birlikte bir kuaförden birlikte çıkarken görüntülenmesi kafaları karıştırdı. Kuaför çıkışında basın mensupları ile ayak üstü sohbet eden Gülben Ergen, Akalın için, “Demet benim boşanma sürecimde yanımda olmasa da, ben her zaman onun yanında olacağım” diye konuştu.

Bir Aradalar

Demet Akalın’ın can düşmanı ile birlikte aynı kuaförden çıkarken görüntülenmesinden ötürü de farklı düşüncelerin oluşmasını istemeyen Ergen, kuaförde Demet Şener ile, Akalın hakkında hiç bir şey konuşmadık dedi.

Şu sıralar Edwina Sponza’nın peşinde olan, Akalın için yapılan kötü bir yorumu da beğenerek dikkatleri üzerine çeken Demet Şener bir kez daha aynı soru ile karşılaştı. Geçtiğimiz günlerde de kendisine yöneltilen, Akalın’ın sözleri olan: “Ona teşekkür ederim, yoksa ben de iki çocuklu dul ıssız, işsiz güçsüz bir kadın olabilirdim” sorusu tekrar soruldu.

Güzel manken önceki seferde olduğu gibi bir kez daha sessiz kalmayı tercih etti, tebessüm eden bir ifade ile “Mersi” diyerek yoluna devam etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*