Demet Özdemir, rol arkadaşı Can Yaman ile kavgalı mı?

Büyük bir beğeni ile izlenen ve bu yaza hem televizyon ekranlarında hem sosyal medyada damga vuran Erkenci Kuş'un güzel yıldızı, Zorlu Alışveriş merkezinde alışveriş yaparken görüntülendi.1 dakikada okunabilir.


Demet Özdemir, rol arkadaşı Can Yaman ile kavgalı mı?

Acelesi olsa da güzel oyuncu basın mensupları ile ayak üstü sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Çok yoğun bir tempoda çekimleri sürdürülen dizisinden fırsat bularak alışveriş merkezine gelen Özdemir, hediye almak için geldiğini belirtti.

No 309’da birlikte rol aldığı Fatma Toptaş’ın sevgilisi olan Gürkan Topçu’nun doğum günü için Zorlu Avm’de olduğunu söyleyen Özdemir, Fatma Toptaş benim en yakın arkadaşım, Gürkan’da onun sevgilisi, yani eniştem oluyor, ona doğum günü hediyesi almak için geldim dedi.

Neredeyse hiç izin yapmadıkları bir yoğunlukta çalıştıklarının altını çizen Özdemir, ama bu işi başarılı, işini seven ve gerçekten emek harcayan bir ekiple yapınca hiçte zor gelmiyor aksine keyif alıyorsunuz şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada birlikte yer aldıkları karelere ait fotoğraflarını kaldırmaları sonrası araları açıldı söylentilerinin sorulduğu Özdemir, “Gayet iyi anlaşıyoruz. Aramızda bir problem yok. Hiçbir zaman da olmadı” diyerek Erkenci Kuş fanlarının yüreğine su serpti


İÇERİĞE OLAN TEPKİNİ EMOJİ İLE İFADE ET

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Hoş Hoş
0
Hoş
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir