Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Demet Özdemir, rol arkadaşı Can Yaman ile kavgalı mı?

Magazin

Demet Özdemir, rol arkadaşı Can Yaman ile kavgalı mı?

Büyük bir beğeni ile izlenen ve bu yaza hem televizyon ekranlarında hem sosyal medyada damga vuran Erkenci Kuş’un güzel yıldızı, Zorlu Alışveriş merkezinde alışveriş yaparken görüntülendi.

Acelesi olsa da güzel oyuncu basın mensupları ile ayak üstü sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Çok yoğun bir tempoda çekimleri sürdürülen dizisinden fırsat bularak alışveriş merkezine gelen Özdemir, hediye almak için geldiğini belirtti.

No 309’da birlikte rol aldığı Fatma Toptaş’ın sevgilisi olan Gürkan Topçu’nun doğum günü için Zorlu Avm’de olduğunu söyleyen Özdemir, Fatma Toptaş benim en yakın arkadaşım, Gürkan’da onun sevgilisi, yani eniştem oluyor, ona doğum günü hediyesi almak için geldim dedi.

Neredeyse hiç izin yapmadıkları bir yoğunlukta çalıştıklarının altını çizen Özdemir, ama bu işi başarılı, işini seven ve gerçekten emek harcayan bir ekiple yapınca hiçte zor gelmiyor aksine keyif alıyorsunuz şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada birlikte yer aldıkları karelere ait fotoğraflarını kaldırmaları sonrası araları açıldı söylentilerinin sorulduğu Özdemir, “Gayet iyi anlaşıyoruz. Aramızda bir problem yok. Hiçbir zaman da olmadı” diyerek Erkenci Kuş fanlarının yüreğine su serpti

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı