Demet Özdemir, rol arkadaşı Can Yaman ile kavgalı mı?

Demet Özdemir, rol arkadaşı Can Yaman ile kavgalı mı?

Acelesi olsa da güzel oyuncu basın mensupları ile ayak üstü sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Çok yoğun bir tempoda çekimleri sürdürülen dizisinden fırsat bularak alışveriş merkezine gelen Özdemir, hediye almak için geldiğini belirtti.

No 309’da birlikte rol aldığı Fatma Toptaş’ın sevgilisi olan Gürkan Topçu’nun doğum günü için Zorlu Avm’de olduğunu söyleyen Özdemir, Fatma Toptaş benim en yakın arkadaşım, Gürkan’da onun sevgilisi, yani eniştem oluyor, ona doğum günü hediyesi almak için geldim dedi.

KAVGALILAR MI?

Neredeyse hiç izin yapmadıkları bir yoğunlukta çalıştıklarının altını çizen Özdemir, ama bu işi başarılı, işini seven ve gerçekten emek harcayan bir ekiple yapınca hiçte zor gelmiyor aksine keyif alıyorsunuz şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada birlikte yer aldıkları karelere ait fotoğraflarını kaldırmaları sonrası araları açıldı söylentilerinin sorulduğu Özdemir, “Gayet iyi anlaşıyoruz. Aramızda bir problem yok. Hiçbir zaman da olmadı” diyerek Erkenci Kuş fanlarının yüreğine su serpti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*