Deniz Çakır’ın kovuluşunun sebebi bulunamıyor

Deniz Çakır'ın kovuluşunun sebebi bulunamıyor

Deniz Çakır’ın oyuncu kadrosundan çıkartıldığını ilk olarak Sabah yazarı duyurmuş, gerekçe olarak da yaz boyunca özel hayatı ile çok fazla gündeme gelmesi, alkollü şekilde görüntülenmesi ve karakolluk olduğu bar kavgası gösterilmişti.

Çakır’ın takipten çıkardığı dizi de ki partneri Oktay Kaynarca ise, Milliyet’te hakkında yazılan bir yazıya verip veriştirirken, “Öyle bir şey yok, Deniz Çakr’ın diziden çıkartılma nedeni özel hayatı değil” dedi.

Oktay Kaynarca bu açıklamayı yapınca da, her köşede bir tahmin başladı kimisi ise tahminde bulunmak yerine işi cinsiyetçiliğe döktü. Ki işin cinsiyetçiliğe vurulması, tamamen abesle iştigaldi.

Son tahminler ise Hürriyet’in magazin konseyinden geldi. Konsey’den yalnızca Onur Baştürk, çıkartılma ile ilgili fikir beyan etti, çifte standart olarak niteledi.

Cengiz Semercioğlu ve Ömür Gedik’in odağında ise Deniz Çakır’ın Oktay Kaynarca’yı takipten çıkarması vardı. Cengiz Semercioğlu, Kaynarca’nın veda mesajında sarmaş dolaş, sevgili günlerinden kalma fotoğraf paylaştığı için, Çakır’ın sevgilisine saygısından takipten çıkardığını söyledi. E adama sormazlar mı, bunlar dün mü ayrıldı, sevgilisine saygıyı diziden ayrılınca mı hatırladı diye? Yine en makulu Ömür Gedik’in yorumuydu; “aralarında bizim bilmediğimiz bir şey olmalı” dedi. Mümkün!

Deniz Çakır’ın diziden çıkarılma nedeni ise hala bilinmiyor. Sahi, neden çıkartıldı? Raci Şaşmaz bu soruyu cevaplasa da magazin gündemi tahmini bırakıp, işine gücüne dönse?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*