Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Efecan Şenolsun Çarpışma dizisinin kadrosundan çıkartıldı

Dizi Haberleri

Efecan Şenolsun Çarpışma dizisinin kadrosundan çıkartıldı

Yaşamayanlar isimli dizi setinde, hakkında dizinin oyuncularından Elit İşcan’ı taciz ettiği, sete alkollü geldiği iddiaları atılan Efecan Şenolsun, yeni dizinin kadrosundan çıkartıldı.

Efecan Şenolsun Çarpışma dizisinin kadrosundan çıkartıldı

Elit İşcan’ın, Efecan Şenolsun’un kendisine cinsel saldırı da bulunup, küfürler ettiğini söylemesi sonrasında, bir kez daha sette taciz iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Bu iddialar öncesinde Show Tv’de başlayacak olan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı Çarpışma dizisi ile el sıkışan Şenolsun, iddialar sonrasında dizinin kadrosundan çıkartıldı.

Elit İşcan’ın kamuoyu ile paylaştığı skandal sonrasında, Şenolsun’un hayat verdiği Yakup karakterine ilişkin sahnelerin diziden çıkartıldığını buradan okurlarımıza duyurmuştuk. Aradan geçen 2 günün ardından Çarpışma dizisinin yapımcılığını üstlenen Ay Yapım, yayınladığı bildiri ile Efecan Şenolsun’la yolların ayrıldığını duyurdu.

Ay Yapım, “Kararın sonuçlanmasının vakit alabilecek olması nedeniyle duyarsızlık olmaması adına, soruşturma süreci başlamış olan olayda, eğer savcılık makamı bir dava açılması yönünde karar verir ise, oyuncu Efecan Şenolsun ile yollarımızı ayırıp, senaryomuzda ki karaktere başka bir oyuncu ile devam edeceğiz” dedi.

Efecan Şenolsun Çarpışma dizisinin kadrosundan çıkartıldı

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı