Efecan Şenolsun Çarpışma dizisinin kadrosundan çıkartıldı

Efecan Şenolsun Çarpışma dizisinin kadrosundan çıkartıldı

Elit İşcan’ın, Efecan Şenolsun’un kendisine cinsel saldırı da bulunup, küfürler ettiğini söylemesi sonrasında, bir kez daha sette taciz iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Bu iddialar öncesinde Show Tv’de başlayacak olan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı Çarpışma dizisi ile el sıkışan Şenolsun, iddialar sonrasında dizinin kadrosundan çıkartıldı.

Elit İşcan’ın kamuoyu ile paylaştığı skandal sonrasında, Şenolsun’un hayat verdiği Yakup karakterine ilişkin sahnelerin diziden çıkartıldığını buradan okurlarımıza duyurmuştuk. Aradan geçen 2 günün ardından Çarpışma dizisinin yapımcılığını üstlenen Ay Yapım, yayınladığı bildiri ile Efecan Şenolsun’la yolların ayrıldığını duyurdu.

Ay Yapım, “Kararın sonuçlanmasının vakit alabilecek olması nedeniyle duyarsızlık olmaması adına, soruşturma süreci başlamış olan olayda, eğer savcılık makamı bir dava açılması yönünde karar verir ise, oyuncu Efecan Şenolsun ile yollarımızı ayırıp, senaryomuzda ki karaktere başka bir oyuncu ile devam edeceğiz” dedi.

Efecan Şenolsun Çarpışma dizisinin kadrosundan çıkartıldı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*