Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Emre Altuğ’un çocuklarına aldığı hediye eleştirildi

Magazin

Emre Altuğ’un çocuklarına aldığı hediye eleştirildi

Oyuncu Emre Altuğ, şu sıralar podyumların aranan isimlerinden olan oyuncu, sunucu ve manken Çağla Şikel ile evliliğinden olan çocukları Uzay ve Kuzey ile birlikte Çeşme Alaçatı’da tatil yapıyor.

Eşi ile boşanan ancak çocukları için aralarında ki hukuku belli bir çizgide koruyan çift, iş yoğunluklarına ve iş planlamalarına göre çocukların sorumluluklarını üstleniyorlar. Şu sıralarda çocuklar babası ile kalıyor.

Çağla Şikel’in yeni sezonda Fox ekranlarında sunmaya hazırlandığı yeni programı için meşgul olduğu şu günlerde baba-oğul tatili geçiren Emre Altuğ’da çocukları Kuzey ile Uzay’ın fotoğraflarını da bol bol sosyal medyada paylaşıyor.

Son paylaşımında ise çocuklarına aldığı hediye için eleştiri alacağını bildiğinden peşin peşin, “Şimdi biliyorum çocuklara silah almayın dicekler ama bir erkek çocuk silahsız ve arabasız yapamaz yeter ki oyuncak olsun” diyerek, çocuklarına aldığı oyuncak silahın ellerinde olduğu pozu paylaştı.

Oyuncakta olsa çocuklarına daha bu yaşta silah’ı özendiriyorsun eleştiri alan Altuğ, yaptığı paylaşımı yoruma kapadı.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı