Ezgi Mola Youtube kanalı açtı, konuklarını ağırlamaya başladı!

Ezgi Mola Youtube kanalı açtı, konuklarını ağırlamaya başladı!

Sosyal medya platformu üzerinde denediği konseptini Youtube’a taşıyan güzel oyuncu, kurduğu youtube kanalında ‘Tanınmış Kişileri Seviyorum‘ adını verdiği programını yayına soktu.

İlk konuğu ise yakın dostu, paylaştığı video ve fotoğraflarda yanından eksik olmayan, oyuncu Enis Arıkan oldu. Kocan Kadar Konuş filmleri, Celal ile Ceren ve Maide Teyze filmlerinin ardından soyunduğu sosyal medya fenomenliği ve youtuberlığı resmiyete geçti.

İlk bölümüyle rekor kırdı

Araba yolculuğu ile geçecek olan program, her hafta 1 bölüm ile youtube kanalında yayınlanacak ve birbirinden ünlü isimleri ağırlayarak, sohbetler gerçekleştirecek. Eğlenceli anlara sahne olacak olan yeni programında Enis Arıkan ile ilk kahkahasını patlattı.

Bundan sonraki programlarında ünlü şarkıcılar Kenan Doğulu, Merve Özbey ve youtube fenomeni Kafalar ekibi’ni ağırlayacak. Bunlar dışında müzik, televizyon/sinema ve sosyal mecralarda ünlenen isimler ile ilginç anlara imza atacak!

Daha ilk bölümü ile 24 saat’ten az bir sürede 300 bine yakın izlenme elde ederek trend listte 10. sıraya yerleşti. İşte ilk bölümü:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*