Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Gül Sunal’dan nostaljik Tbt

Magazin

Gül Sunal’dan nostaljik Tbt

Yeşilçam’ın en unutulmaz isimlerinden biri olan, filmlerinin tekrarları bile aynı keyifle takip edilen usta oyuncu Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal, sosyal medya hesabından nostalji dolu bir paylaşımda bulundu.

TBT olarak da bilinen, geçmişe dair karelerin paylaşıldığı Perşembe gününü değerlendiren rahmetli oyuncunun eşi Gül Sunal, kendisi, oğlu Ali Sunal ve eşi Kemal Sunal ile çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı.

2 çocuğu olan Gül Sunal, fotoğrafı paylaşarak, bu fotoğraf karesinin çekildiği tarihten 3 ay sonra 4 kişi olduk diyerek, takipçileri duygulandırdı. Kemal Sunal’ın aile hallerini gören hayranları da usta oyuncuya ve ailesine sevgi dolu mesajlar gönderdi.

kemal sunal ve ailesi

1974 yılında hayatını birleştiren çift, önce oğulları Ali Sunal’ı, ardından da kızları Ezo Sunal’ı kucaklarına aldılar. Her iki çocukları da babasının izinden giderek, televizyon ve sinema dünyasında yer almayı tercih etti.

kemal sunal ve ailesi

Ali Sunal, pek çok film de izleyici karşısına çıkarken, yıllardır da ekranları kasıp kavuran, izleyenleri kahkahaya boğan Güldür Güldür’ü oldukça başarılı bir şekilde sunmaya devam ediyor.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı