Hakan Sabancı, kadında çekici ve itici bulduğu yanları anlattı

Hakan Sabancı, kadında çekici ve itici bulduğu yanları anlattı

Annesi Arzu Sabancı’nın yakın arkadaşı olması nedeni ile kıramayarak kendisi ile ilgili sorulara yanıt verdi. Aslı Şen bu videoyu, “Merak edilenleri konuştuk. Keyifli bir sohbet oldu” notu ile takipçilerine ulaştırdı.

Hayatlarının planlı ve programlı olduğunu söyleyen Hakan Sabancı, her şeyimiz planlıdır, dakiğizdir, ne bekleriz ne bekletiriz derken, aile rutinlerinden biri olan, babalarının doğum gününde mutlaka 3 kardeş ve anne-baba ile bir aile tatiline çıktıklarını söyledi.

Bulduğu Yanlar

22 tane gemileri olduğunu belirten Sabancı, babası ile birlikte armatörlük ile uğraştığını, 3 kardeş olarak Siyah-Beyaz isimli bir şirket kurduklarını, startup fikirlerini değerlendirdiklerini açıkladı.

2 haftaya bedelli olarak askerliğe gidecek olan Hakan Sabancı, hayatında kız arkadaşı olmadığını da açıkladı. Bir kızda, hoşuma gitmeyecek olanları söyleyeyim; Bir kız olarakdan ziyade, insan olarak ‘yalandan’ hoşlanmıyorum. Gerçekçi olunması taraftarıyım, karşımda ki insanın beni aptal yerine koymasını hiç bir zaman kaldıramam. Bazen beni aptal yerine koymaya çalışırlar ama ben bunu yemem ve nabza göre şerbet veririm. Kız arkadaş konusunda, trip atma meselesine hiç gelemiyorum, ortada bir problem varsa ki elbette olur.. İki insan arasında bu normaldir ama bu konuşularak halledilmeli, o yüzden öyle trip atıp, araya soğukluk sokulduğunda bana itici geliyor. Güler yüzlü ve samimi olması, espritüel olması, arkadaş grubum ile anlaşabiliyor olması benim için karşımda ki kadını çekici kılabiliyor dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*