Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hazal Kaya ve Ali Atay evleniyorlar!

Magazin

Hazal Kaya ve Ali Atay evleniyorlar!

Bizim Hikaye dizisinin güzel yıldızı Hazal Kaya ve oyuncu, yönetmen Ali Atay ilişkilerini evlilik ile taçlandırmaya karar verdi.

Hazal Kaya ve Ali Atay evleniyorlar!

Ali Atay ve Hazal Kaya evlilik kararı aldı. Son olarak Masum isimli internet dizisinde yer alan ve bu aralar çekimleri devam eden sinema filminde rol alacak olan Ali Atay ile, Fox’un beğeni ile takip edilen dizisi Bizim Hikaye’nin oyuncusu Hazal Kaya 5 yıllık birlikteliğini evliliğe taşıyor.

42 yaşında ki Ali Atay ve 28 yaşında ki Hazal Kaya, 5 yıldan bu yana sürdürdükleri aşklarını evlilikle taçlandıracaklar. Akşam Life’da yer alan detaya göre, bu haberi şimdilik yakın dostları ve aileleri ile paylaşan çift yaz aylarına nikah masasına oturacak.

Düğün için henüz bir tarih netleştirmeyen iki isim, yer için Cunda, Bozcaada ve Çeşme arasında kararsız kalan iki isim son kararı Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin de tercih ettiği Cunda’dan yana kıldı.

Cunda’da düğünü yapacakları mekan işletmecileri ile şimdiden irtibat kurdukları öğrenilen çift, hazırlıkları şimdiden başlattı.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı