Murat Dalkılıç ve Hande Erçel’in biten aşkı devam etmeyecek

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel'in biten aşkı devam etmeyecek

Son haftalarda annesinin rahatsızlığı nedeni ile zor günler geçiren ve devamlı olarak annesi ile ilgilenen Hande Erçel, eşyalarını toplayıp, evinden ayrıldığı ve ilişkisini bitirdiği Murat Dalkılıç işe barışacağa benzemiyor.

Ünlü şarkıcının, şu aralar ayrı olduğu sevgilisinin zor günlerinde fazla yanında olmaması Hande Erçel’i, Dalkılıç’tan daha da uzaklaştırdı. Annesi hastalığı nedeni ile hastanede hala gözetimde olan güzel oyuncu, Murat Dalkılıç ile ipleri tamamen kopardı.

Geçtiğimiz günlerde de ortaya atılan bir iddiada, Dalkılıç’ın güzel oyuncuya evlilik teklif ettiği ancak Erçel’in teklifi reddettiği gündeme gelmişti.

Kafasında bu ilişkiyi tamamen bitirdiği öğrenilirken, oyuncunun yakın çevresi de bu bilgiyi doğrular nitelikte, “Hande annesinin yanından bir an olsun ayrılmıyor. Murat’la ilişkisini bitirdi, yeniden barışmaları söz konusu değil” açıklamalarında bulundu.

Murat Dalkılıç ise geçtiğimiz akşam kendisine uzatılan mikrofonlara yanıt vermeyerek, biten ilişkilerinde bir umut olmadığını ortaya koydu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*