Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Mustafa Üstündağ, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna katıldı

Dizi Haberleri

Mustafa Üstündağ, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna katıldı

Mustafa Üstündağ eve döndü! Yıllar önce Kurtlar Vadisi Pusu’da hayat verdiği Muro karakteri ile milyonların sevgisini kazanan ve ardından sayısız yapımda yer alan başarılı oyuncu, yeni sezonda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yer alacak.

İki kardeş arasında sorunlar yaşanıp, ortaklığı bozmadan önce birlikte Kurtlar Vadisi Pusu’yu idare ettikleri dönemde dizinin oyuncusu olan Mustafa Üstündağ, Raci Şaşmaz’ın dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna katıldı.

Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu’nun pek çok oyuncusunu EDHO kadrosuna dahil eden Raci Şaşmaz, başarılı oyuncu Mustafa Üstündağ’ı da kadroya dahil ederek, yeni sezona daha güçlü girme yönünde adımlar atmaya başladı.

Deniz Çakır’ın kadrodan çıkartılması ve Olgun Şimşek ile de yolların ayrılması sonrasında boşluk oluşan dizi de, yeni sezonda ilginin azalmaması için dikkat çeken takviyeler yapılıyor.

Son olarak Tehlikeli Karım’da rol alan ancak bu dizi de ekran macerası kısa süren Mustafa Üstündağ’ın, Olgun Şimşek’ten boşalan masaya oturacağı tahmin ediliyor.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı