Ölü Yatırım, 21 Eylül’de vizyonda

Ölü Yatırım, 21 Eylül'de vizyonda

Erkenci Kuş’ta hayat verdiği ‘CeyCey’ karakteri ile büyük beğeni toplayan, performansı ile göz dolduran başarılı oyuncu Anıl Çelik ve Kiralık Aşk’ta Aytekin rolü ile izleyici karşısına çıkan Serkan Dağlı izleyenleri kahkahaya boğacak.

Birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı, yeni komedi ikilisi yaratması beklenen Ölü Yatırım filminin yönetmenliğini Neslihan Yıldız üstlenirken, yapımcılığını da Temel Kankıran üstleniyor.

Proje iddiaları geliyor

Oyunculuk yeteneğini yer aldığı projeler ile ispatlamış olan Anıl Çelik’in filmde ki partneri Serkan Dağlı’da aynı başarıyı gösterebilirse, yeni bir Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisinin çıkması işten bile değil.

Önemli bir bölümü mezarlıkta çekilen Ölü Yatırım’da, babalarının vefat etmesi sonrası kısa yoldan köşeyi dönmeyi hedefleyen iki kardeşin komedi dolu hikayesi beyazperde’ye yansıtılacak.

Filmde bu iki isimle birlikte, Öykü Çelik, Ceren Kaplakarslan, Nursel Köse, Köksal Engür, Ekin Mert Daymaz, Alican Yetkin, Seyithan Özdemir ve Serkan Ercan’da rol alan isimler arasında yer alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*