Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ölü Yatırım, 21 Eylül’de vizyonda

Film Haberleri

Ölü Yatırım, 21 Eylül’de vizyonda

Babalarının mesleğini sürdüren iki kardeşin komik hikayesi, Anıl Çelik ve Serkan Dağlı’nın başrollerinde yer aldığı Ölü Yatırım filmi ile beyazperde’ye taşınıyor. Komedi filminin vizyon tarihi 21 Eylül olarak ilan edildi.

Erkenci Kuş’ta hayat verdiği ‘CeyCey’ karakteri ile büyük beğeni toplayan, performansı ile göz dolduran başarılı oyuncu Anıl Çelik ve Kiralık Aşk’ta Aytekin rolü ile izleyici karşısına çıkan Serkan Dağlı izleyenleri kahkahaya boğacak.

Birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı, yeni komedi ikilisi yaratması beklenen Ölü Yatırım filminin yönetmenliğini Neslihan Yıldız üstlenirken, yapımcılığını da Temel Kankıran üstleniyor.

Oyunculuk yeteneğini yer aldığı projeler ile ispatlamış olan Anıl Çelik’in filmde ki partneri Serkan Dağlı’da aynı başarıyı gösterebilirse, yeni bir Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisinin çıkması işten bile değil.

Önemli bir bölümü mezarlıkta çekilen Ölü Yatırım’da, babalarının vefat etmesi sonrası kısa yoldan köşeyi dönmeyi hedefleyen iki kardeşin komedi dolu hikayesi beyazperde’ye yansıtılacak.

Filmde bu iki isimle birlikte, Öykü Çelik, Ceren Kaplakarslan, Nursel Köse, Köksal Engür, Ekin Mert Daymaz, Alican Yetkin, Seyithan Özdemir ve Serkan Ercan’da rol alan isimler arasında yer alıyor.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı