Ozan Güven, Don Kişot’um Ben oyunu ile tiyatroya dönüyor!

Don Kişot'um Ben afiş

Cem Yılmaz’ın ‘Emanet’ isimli Karakomik Filmler’in 3’üncüsünün çekimlerine başlandığını duyurduğu sosyal medya paylaşımına Ozan Güven yorum yapmış, Cem Yılmaz’da Güven’in bu yorumuna verdiği cevapta yeni tiyatro oyununu hayırlamıştı.

Cem Yılmaz’ın bu paylaşımı sonrasında bir anda detayları ortaya dökülen tiyatro oyununun Don Kişot’um Ben olduğu ve Baba Sahne prodüksiyonu olduğu ortaya çıktı.

Usta tiyatrocu Günay Karacaoğlu ile birlikte oynayacağı oyun, bilindik Don Kişot hikayesini sahneye koyacak, o ne mi dersiniz? Senor Quijano bir gün delirir, silahtarı Sancho Panza’yla macerasına başlar..

Tabi yine de bilindik bir Don Kişot sunumundan farklı bir şekilde sahneye konacak olduğunun da altını çizelim. Aralık ayında sahnede olacak olan oyun yeni bir metin ile Emrah Eren’in yönetmenliğinde izleyici karşısına çıkacak.

Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu dışında, Nazlı Tosunoğlu, Ömür Arpacı, Serhan Ernak, Nur Erkul, Dilşad Bozyiğit, Diren Polatoğlu, Enis Aybar, İbrahim Aladağ, Tuğba Eskicioğlu ve Kamran Velicanov’da sahnede yer alan isimler olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*