Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ozan Güven, Don Kişot’um Ben oyunu ile tiyatroya dönüyor!

Kültür Sanat

Ozan Güven, Don Kişot’um Ben oyunu ile tiyatroya dönüyor!

Cem Yılmaz ile Karakomik Filmler kapsamında ki 60’ar dakikalık filmlerinde rol alan Ozan Güven tiyatro sahnesine geri dönüyor.

Ozan Güven, Don Kişot'um Ben oyunu ile tiyatroya dönüyor!

Cem Yılmaz’ın ‘Emanet’ isimli Karakomik Filmler’in 3’üncüsünün çekimlerine başlandığını duyurduğu sosyal medya paylaşımına Ozan Güven yorum yapmış, Cem Yılmaz’da Güven’in bu yorumuna verdiği cevapta yeni tiyatro oyununu hayırlamıştı.

Cem Yılmaz’ın bu paylaşımı sonrasında bir anda detayları ortaya dökülen tiyatro oyununun Don Kişot’um Ben olduğu ve Baba Sahne prodüksiyonu olduğu ortaya çıktı.

Usta tiyatrocu Günay Karacaoğlu ile birlikte oynayacağı oyun, bilindik Don Kişot hikayesini sahneye koyacak, o ne mi dersiniz? Senor Quijano bir gün delirir, silahtarı Sancho Panza’yla macerasına başlar..

Tabi yine de bilindik bir Don Kişot sunumundan farklı bir şekilde sahneye konacak olduğunun da altını çizelim. Aralık ayında sahnede olacak olan oyun yeni bir metin ile Emrah Eren’in yönetmenliğinde izleyici karşısına çıkacak.

Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu dışında, Nazlı Tosunoğlu, Ömür Arpacı, Serhan Ernak, Nur Erkul, Dilşad Bozyiğit, Diren Polatoğlu, Enis Aybar, İbrahim Aladağ, Tuğba Eskicioğlu ve Kamran Velicanov’da sahnede yer alan isimler olacak.

Don Kişot'um Ben afiş

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı