Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Pınar Deniz ve Berk Cankat aşkı ortaya çıktı

Magazin

Pınar Deniz ve Berk Cankat aşkı ortaya çıktı

Fox ekranlarında macerası kısa süren Bir Deli Rüzgar dizisinin başrol oyuncularının aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Pınar Deniz ve Berk Cankat aşkı ortaya çıktı

Fox’da büyük umutlarla başlayan ancak reytingler nedeniyle kısa sürede final yapan Bir Deli Rüzgar’ın başrol oyuncuları Berk Cankat ve Pınar Deniz’in aşk yaşamaya başladığı, dizinin bitmesinin ardından ortaya çıktı.

Set’te başlayan aşklar genelde diziye zarar gelmemesi için dizi devam ederken söylenmediği için, bu süre zarfında aşklarını gözlerden uzak yaşadıkları tahmin edilen iki oyuncu Nişantaşı City’s AVM’de objektiflere takıldılar.

Aşk yaşadıkları anlaşılan romantik çift, bir mekanda birlikte yemek yediler. Kendilerini görüntüleyen basın mensuplarının fotoğraf çekimine de engel olmayarak, aşklarını reddetmeyen Pınar Deniz ve Berk Cankat çifti, muhabirlere, “Fazla çekmeyin, çok utanıyoruz.” dediler.

Pınar Deniz’in daha önce rol aldığı Vatanım Sensin dizisinde kardeşini oynayan Miray Daner’de yine birlikte rol aldığı Kubilay Aka ile aşk yaşamaya başlamış ancak dizi bitene kadar bu aşklarını gizli yaşamışlardı.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı