Seren Serengil şaka gibi teklif yaptı, sonra da kaldırdı!

Seren Serengil şaka gibi teklif yaptı, sonra da kaldırdı!

İnanmakla da kalmayan Serengil, bunu sosyal medya hesabından paylaştı. Yetmedi, yapanı söyleyene para ödülü vereceğim dedi, bu teklifi alay konusu olunca da yaptığı paylaşımı sildi.

Bir kaç gün önce villasında yıllan gören Seren Serengil, bu anların fotoğrafını çekip, sosyal medyada paylaşarak, “bildiğiniz ne dua varsa bizim için okuyun, nazara büyüye karşı ben hiç inanmazdım böyle şeylere artık inandım valla” diyerek kendilerine büyü yapıldığına inandıklarını belirtmişti.

Sonra Kaldırdı

Güzel isim, son yaptığı ama daha sonra kaldırdığı paylaşımda ise, bu büyüyü yapan hocayı söyleyene, 20 bin TL vereceklerini ve hocayı bulurlarsa ödüllendirip, bütün ihtiyaçlarını karşılayacaklarını belirtti. İşte Seren Serengil’in sildiği o ödüllü teklifi:

“Sizlerden çok rica ederim, olur da bana veya eşime büyümüdür, sihir midir böyle bir şey yaptıran birileri olduysa, bunu bana ulaşarak bildirsin. 3 kere ölümden döndüm. Bu kötü insanları bilmeye hakkımız var. Hiç inanmazdım hiç itibar etmezdim böyle şeylere ama iki kadının yaptığından şüpheleniyoruz. Bunu söyleyene 20 bin TL para ödülümüz var. Biz duyduk bu meseleyi ama bunu yapan hocayı bulursak hem ödüllendireceğiz hem de bütün ihtiyaçlarını karşılayacağız.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*