Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Seren Serengil şaka gibi teklif yaptı, sonra da kaldırdı!

Magazin

Seren Serengil şaka gibi teklif yaptı, sonra da kaldırdı!

Magazin gündeminin renkli simalarından Seren Serengil, bir süre önce dünyaevine girdiği Yaşar İpek ile mutluluğunu çekemeyen isimlerin kendilerine ‘büyü’ veya diğer adı ile ‘sihir’ yaptığına inanıyor.

İnanmakla da kalmayan Serengil, bunu sosyal medya hesabından paylaştı. Yetmedi, yapanı söyleyene para ödülü vereceğim dedi, bu teklifi alay konusu olunca da yaptığı paylaşımı sildi.

Bir kaç gün önce villasında yıllan gören Seren Serengil, bu anların fotoğrafını çekip, sosyal medyada paylaşarak, “bildiğiniz ne dua varsa bizim için okuyun, nazara büyüye karşı ben hiç inanmazdım böyle şeylere artık inandım valla” diyerek kendilerine büyü yapıldığına inandıklarını belirtmişti.

Güzel isim, son yaptığı ama daha sonra kaldırdığı paylaşımda ise, bu büyüyü yapan hocayı söyleyene, 20 bin TL vereceklerini ve hocayı bulurlarsa ödüllendirip, bütün ihtiyaçlarını karşılayacaklarını belirtti. İşte Seren Serengil’in sildiği o ödüllü teklifi:

“Sizlerden çok rica ederim, olur da bana veya eşime büyümüdür, sihir midir böyle bir şey yaptıran birileri olduysa, bunu bana ulaşarak bildirsin. 3 kere ölümden döndüm. Bu kötü insanları bilmeye hakkımız var. Hiç inanmazdım hiç itibar etmezdim böyle şeylere ama iki kadının yaptığından şüpheleniyoruz. Bunu söyleyene 20 bin TL para ödülümüz var. Biz duyduk bu meseleyi ama bunu yapan hocayı bulursak hem ödüllendireceğiz hem de bütün ihtiyaçlarını karşılayacağız.”

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı