The Good Doctor’un yapımcısı Freddie Highmore’la yeni anlaşma

The Good Doctor'un yapımcısı Freddie Highmore'la yeni anlaşma

Bu anlaşma ile birlikte, en az 2020 yılına kadar stüdyo için, potansiyeli olan televizyon, kablolu yayın, internet yayını ve uluslararası ortak yapımlar üzerinde senaryolu projeler geliştirecek. Bu projeleri kendisine ait olan Alfresco Pictures şirketi altında yapacak.

Sony Pictures Television’un başkan ve başkan yardımcıları olan Jeff Frost, Chris Parnell ve Jason Clodfelter, Pazartesi günü yaptıkları yaptıkları ortak açıklamada, “Freddie çok yetenekli bir oyuncu ve onunla The Good Doctor’da çalışmaktan inanılmaz gurur duyuyoruz. Onun tutkusunun, yaratıcılığının farkındayız ve hem onunla hem de şirketi Alfresco Pictures ile olan ilişkimizi genişletmekten heyecan uyuyoruz” dediler.

The Good Doctor’ın ilk sezonu ile En İyi Erkek Oyuncu Altın Küre ödülüne aday gösterilmesi Highmore’a hızlıca büyük bir ticari başarı kazandırdı. 18-49 yaş arası izleyici’de ortalama 3.4 reyting elde eden yapım, 15.6 milyon izleyiciye ulaştı. Ve Highmore bu başarıyı, ilk yapımcılık tecrübesi olan The Good Doctor ile elde etti.

Hit dizi 2.sezonu ile 24 Eylül 2018’de ABC ekranlarında olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*