Vadistanbul’da ‘Süperstar’ coşkusu

Vadistanbul'da 'Süperstar' coşkusu

Bu yıl pek çok konser organizasyonuna imza atan Atlantis Yapım’ın organizatörlüğünde gerçekleştirilen Vadistanbul konserleri, Ajda Pekkan ile devam etti. Nur Yerlitaş’ın hazırladığı kıyafet ile gecede ışıl ışıl parlayan Pekkan, dillere destan bir konser verdi.

Kendisi dinlemeye gelen müzikseverlere seslenen süperstar, “Harikasınız, çok güzel gözüküyorsunuz. Siz olmazsanız ben de olmam, iyi ki varsınız” dedi. 100’ün üstünde çalışanın faaliyet gösterdiği konser, görsel şölene sahne olan koreografilerle renklendi.

Her şarkı ayrı ayrı bir koreografi hazırlayan dans ekibinin performansı ve Ajda Pekkan’ın şarkıları büyük bir coşku ile dinlendi. Konserini instagram hesabından canlı yayınlayan süperstar, seyircilerden de aynısını yapmasını isteyince, binlerce kişinin hesabından canlı yayın ile konser milyonlarca insana ulaştı.

cem yenel ajda pekkan düet

Bir ara genç şarkıcı Cem Yenel’i sahneye alan Pekkan, Yenel ile birlikte Uykusuz Her Gece şarkısını seslendirdi. Konsere gelenler arasında Ajda Pekkan’ın kardeşi Semiramis Pekkan ve hayat arkadaşı Gulu Lalvani’de vardı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*