Yılmaz Morgül’den ‘playback’ şarkıcılarına gönderme

Yılmaz Morgül'den 'playback' şarkıcılarına gönderme

Türkiye’nin en güçlü seslerinden birine sahip olan, bir dönem şarkıları dillerden dillere dolaşan Yılmaz Morgül, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından isim vermeden bazı şarkıcıların performansını eleştirdi.

“Müzik dünyasında bir numarayım diyenlerde bir numara görmüyorum” diyen ünlü şarkıcı, “Yüzde 90’ı ‘bir numarayım’ diyenler nerede bir numaralar; playback’te bir numaralar. Sizi gidi numaracılar. Hastasıyız dede.” diyerek bazı şarkıcılara göndermede bulundu.

View this post on Instagram

MÜZİK DÜNYASINDA “BİR NUMARAYIM “DİYENLERİN HİÇ BİRİNDE BEN “BİR NUMARA!GÖRMÜYORUM.YÜZDE 90 I BİR NUMARAYIM DİYENLER NERDE BİR NUMARALAR?PLAYBACK TA BİR NUMARALAR.SİZİ GİDİ NUMARACILAR!HASTASIYIZ DEDEEEEEE.(POPÜLER MÜZİK DÜNYASINDA KAÇ TANE GERÇEK SES SANATÇISI OLUP YORUMCU KİMLİĞİYLE ZİRVELERDE OLAN İSİM SAYABİLİRİZ. BÜYÜK İDDİALARLA BİRİNCİ OLDUKLARINI ZANNEDENLER TEKNOLOJİK SÜTÜDYO İMKANLARINDAN FAYDALANIP HAVALANANLAR OLMAYAN SES YAPILARIYLA BİR NUMARA ÇIĞIRTKANLKLARI YAPANLAR PLAYBACK İLE SÖZÜMONA GÖRSELLİK!LERİYLE DİNLEYİCİLERİ DE KENDİLERİNİDE KANDIRMAKTADIRLAR.KONSERLERDE SAHNE PERFORMANSLARINDA TEKNO GÖRSELLER DANS GURUPLARI SHOW ADI ALTINDA HALKIMIZI KANDIRDIKLARINI ZANNEDİYORLAR.İŞTE BUNLAR YÜZÜNDEN GERÇEK SES SANATKARLARI SAHNELERDE DEĞİL EVLERİNDELER.ARTIK MEDYA NIN BU HER DÖNEMİN FAST FOOD BİR NUMARALARINI DEĞİL ALLAH VERGİSİ SESİ YETENEKLERİ OLAN BİR NUMARALARI DESTEKLEMELERİ GEREKMEKTEDİR.)

A post shared by Yılmaz Morgül (@morgulofficial) on

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*