Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

14 yaşındaki kızla ilişki kuran piyanist tutuklandı!

Televizyon

14 yaşındaki kızla ilişki kuran piyanist tutuklandı!

Seydikemer ilçesinde 14 yaşında lise öğrencisi A.N. isimli kız ile ilişki kuran piyanist tutuklandı.

Evli ve 2 çocuk babası olan 38 yaşında ki piyanist R.Ç., 14 yaşında ki lise öğrencisi A.N. ile gönül ilişkisi yaşamaya başladı. Ormanlık alanda kızı taciz

Evli ve 2 çocuk babası olan 38 yaşında ki piyanist R.Ç., 14 yaşında ki lise öğrencisi A.N. ile gönül ilişkisi yaşamaya başladı. Ormanlık alanda kızı taciz ederken yapılan baskınla yakalanan piyanist tutuklandı.

Öğle aralarında ve okul çıkışında R.Ç.’nin otomobiliyle gelip A.N.’yi alması, okul arkadaşlarının dikkatini çekti. Arkadaşlarının bu durumu sorması üzerine, iddiaya göre A.N. arkadaşlarına, gönül ilişkisi yaşadığını anlattı. Arkadaşları, okulun rehber öğretmenine durumu bildirdi. Rehber öğretmen kendisi de bu duruma şahit olunca, polise şikayette bulundu. Polis geçen 24 Ekim’de, R.Ç. ve A.N.’yi okul çıkışında takibe aldı. R.Ç.’nin ormanlık alana götürdüğü A.N.’ye cinsel tacize başlaması üzerine polis harekete geçti. Suçüstü yakalanan R.Ç., gözaltına alındı. A.N. ise polis ve savcılıkta ifadesinin alınmasının ardından ailesine teslim edildi. Kız çocuğuna istismarda bulunan piyanist R.Ç., polisteki işlemlerinin ardından dün adliyede sevk edildi.

İfadesinde, “Bana 20 yaşında olduğunu söylemişti. 14 yaşında olduğunu bilmiyordum” dediği öğrenilen R.Ç., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. A.N.’nin de ifadesinde, “Bir süredir arkadaşlık yapıyorduk. Arkadaşlık bu duruma geldi. Beni zorlamadı” dediği öğrenildi.

(DHA)

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı