5 Kasım 2018 Reytingleri Çukur mu Söz mü Yasak Elma mı? İşte Sonuçlar!

5 Kasım 2018 Reytingleri Çukur mu Söz mü Yasak Elma mı? İşte Sonuçlar!

Söz, Yasak Elma ve Çukur gibi dizilerin rekabet yarışı içerisinde bulunduğu 5 Kasım 2018 Pazartesi reyting sonuçları tablosu ortaya çıktı. Geride bıraktığımız Pazartesi gününün lideri bir kez daha Çukur oldu.

Yeni sezon başladığından bu yana reyting liderliğini elinde bulunduran Çukur, tablonun değişmesine izine vermeyerek, total’de 11.82 reyting, ab’de 12.2 reyting ve 20+abc1’de 13.73 reyting ile açık ara birinci olarak en yakın rakibi Söz’e fark attı.

Hangi dizi fark yarattı

Geçtiğimiz sezonun reyting lideri olan Söz, total’de 7.73’lük reyting ile neredeyse ucu ucuna 2’nci olurken, AB’de ise 5.21 reyting ile beşinci sırada yer alabildi. 20+ABC1’de 6.73 reyting alan Söz, Fatih Portakal ile Ana Haber ve Çukur’un özetinin ardından kendisine dördüncü sırada yer buldu.

Fox’un beğeni ile takip edilen dizilerinden Yasak Elma, 6.49 reyting alarak toplam izleyici grubunun beşinci sırasında yer aldı. Lider haber programı Fox Ana Haber başarısını sürdürdüğü bir günde daha günün en çok izlenen haber programı olma başarısını devam ettirirken, 7.7 gibi oldukça yüksek bir reyting alarak toplam izleyici grubunun üçüncüsü oldu.

Pazartesi günü ekranlara gelen bir başka dizi olan Ege’nin Hamsisi ise 3.07 reyting alarak toplam izleyici grubunun 16. sırasında kendisine yer buldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*