Aşk bitti, Gülben Ergen ve Burak Törer ayrıldı

Aşk bitti, Gülben Ergen ve Burak Törer ayrıldı

Bir kaç ay önce başlayan aşk ile ilgili magazin gündeminde devamlı olarak ayrıldı, barıştı haberleri ile yer alan Gülben Ergen ve Burak Törer’in birlikteliği medeni bir şekilde sona erdi.

Her ne kadar Gülben Ergen birlikte olan fotoğraflarını pek paylaşmasa da, Burak Törer sevgilisi ile çekildiği neredeyse her fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmaya dikkat ediyordu.

Sosyal medyadan duyurdu

Ayrılık açıklaması da Burak Törer’den ve sosyal medya hesabı üzerinden geldi. Yapımcı sevgili, üzücü haberi sosyal medya hesabından vererek ayrıldıklarını açıkladı.

Törer kısa ve öz olan o açıklamasında, whatsapp’dan Gülben Ergen’e gönderdiği dostane mesajı instagram’a ekleyen Törer, ‘bundan sonra dostlukla devam edeceğiz’ notunu düştü.

burak törer gülben ergen ayrılık mesajı

“Ben ve ailem seni hep sevgiyle anacağız. Aşkla değil, dostlukla devam edecek. Yolumuzda düşmanlarımızın yüzünü güldürmeyecek kadar sağlam temeller attık. Aileme ve bana olan saygın için, her güzel gün için sana teşekkür ederim ve tanık olduğum muhteşem anneliğin için seni tebrik ederim.”

Geçtiğimiz hafta objektiflere yansıyan Gülben Ergen ve Burak Törer çifti, “Gördüğünüz gibi, mutluyuz” mesajı vermişti ancak belli ki ilişkide ki çatlaklar düzeltilemedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*