Avlu’nun yeni sezonu tanıtıldı

Avlu'nun yeni sezonu tanıtıldı

Müthiş bir son sahne ile sezon finaline giren Avlu’da, yeni sezonda neler yaşanacağı, Kudret’in yaşayıp yaşamayacağı, Deniz’in akıbetinin ne olacağı büyük bir merakla bekleniyor.

Hapishane’de Melis müdürün görevden uzaklaştırılması sonrasında hapishanede çıkan büyük isyanda, kızını Kudret’in öldürdüğünü Deniz, intikamını alıp, Kudret’i defalarca bıçakladı ve dizi bu şekilde sezon finaline girdi.

Yeni sezonda diziye 7 yeni mahkum katılırken, hapishanenin cezaevi müdüreliğine de başarılı oyuncu Nergis Öztürk getirildi. Yeni sezonda bomba gibi bir dönüş yapacak olan Avlu’nun yeni sezonunda ilk sezonunu aratmaması bekleniyor.

Pazartesi günü set’e çıkıp yeni sezon çekimlerine başlanacak olan Avlu’nun yeni sezon bölümlerinin Eylül ayının son haftalarına doğru da başlaması bekleniyor.

Sezon Finalinde Neler Olmuştu?

Deniz, kızının sevgilisinin adını öğrendiği andan itibaren içindeki yas ve keder yerini öfke ve intikam isteğine bırakır. Artık tek isteği kızının katilini bulmak ve hak ettiği cezayı vermektir. Ama bu Deniz için hiç kolay olmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*