Ayça Varlıer’ı özgür hissettiriyor

Ayça Varlıer'ı özgür hissettiriyor

Evet bu sözler Ayça Varlıer’in kendisine ait. Güzel oyuncunun kendisini özgür ve terapide gibi hissettiği Kitesurf tutkusu, 1 Mayıs 2017’den bu yana onun en büyük eğlencesi.

Çekimleri Muğla’nın çeşitli noktalarında gerçekleştirilen Kalk Gidelim setinden fırsat bulduğunda, eğer zamanı da varsa kendini Akyaka’da buluyor ve uçurtma sörfü olarak da bilinen Kitesurf yapıyor.

7 Türkiye şampiyonluğu bulunan Taner Aykurt’un hocalığında bu sporu yapmaya başlayan Varlıer, Kitextreme Okulu’nda eğitimine başladı. 4 aylık süreçte, ev tuttuğu Akyaka’da tatil ve spor yapan güzel oyuncu, Akyaka’ya aşık olduğunu belirtirken, kitesurf’ün kendisini mıknatıs gibi çektiğini söyledi.

Özgür Hissettiriyor

Bu hobisi ile ilgili Ali Eyüboğlu’na konuşan Varlıer, “Genellikle programım yoğun olduğundan şehir dışı işlerine çok sıcak bakmayan ben, Muğla bölgesinde dizi çekilsin ve anlaşabileceğim bir ekiple çalışayım diye dua ettim ve kabul oldu. Müthiş bir oyuncu kadrosu olan özellikle partnerim Erkan Sever’in oynadığı ‘Kalk Gidelim’e dahil oldum.

Çekimler Muğla’da ve etrafında gerçekleşiyor. Vakit buldukça, sahile gidip rüzgarı yakalamaya çalışıyorum. Rüzgar ve zamanım varsa, asla karada durmam. Yeşil ve mavinin içinde rüzgarla, denizle iç içe geçirdiğim anlar, terapi gibi geliyor. Bu özgürlük hissini seviyorum.” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*