Baraj dizisi için Engin Akyürek’in adı geçiyor

Baraj dizisi için Engin Akyürek'in adı geçiyor

Türk sinemasına damga vuran, Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın başrollerini paylaştığı Baraj filmini televizyon ekranlarına uyarlamak için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Yağmur Ünal ve Medyapım, bu sefer Engin Akyürek’in kapısını çaldı.

Dizinin başrolü için daha önce Kara Sevda’nın yıldızları Burak Özçivit ve Neslihan Atagül yanı sıra, yine bir başka Kara Sevda oyuncusu olan Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Biricik’e teklif götürüldü.

Ünlü çift’ten olumlu yanıt alamayan Yağmur Ünal ve Medyapım, Kaan Urgancıoğlu’ndan da istedikleri dönüşü alamazken, Burcu Biricik’in de projeye sıcak baktığı konuşuldu.

Kulislerde seslendiren iddia ise, Dünya’yı kasıp kavuran bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Engin Akyürek ile Burcu Biricik’in Baraj dizisinde rol alacağı yönünde. Henüz iddialar doğrulanmadı ancak Ölene Kadar sonrasında herhangi bir dizi de yer almayan Engin Akyürek’in bu rolü hakkı ile icra edeceğine hiç şüphe yok!

Hatta, dizi olması hasebiyle uzun soluklu olacağından, usta oyuncu Tarık Akan’ın rol ile yarattığı etkiyi de katlayacağını düşünmek hayal olmayacaktır.

baraj filmi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*