Bir Umut Yeter’in yayın tarihi belli oldu!

Bir Umut Yeter'in yayın tarihi belli oldu!

Geçtiğimiz Ağustos ayında hazırlıklarına başlanan yeni dizinin dümeninde usta yönetmen Yusuf Pirhasan otururken, senaryosunu ise usta kalem Melis Civelek kaleme aldı.

MF Yapım’ın yapımını, Faruk Bayhan’ın da yapımcılığını üstlendiği Bir Umut Yeter, bir umuda yolculuğun hikayesini ekranlara taşırken, bu hikayeyi birbirinden ünlü isimler eşliğinde ekrana getirecek.

HİKAYESİ

Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz, Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak olarak seçtiğinde, yeni ve yalnız bir hayata başladığını düşünüyor olsa da, kısa sürede yanıldığını anlayacaktır.

Hayattan fazla beklentisi olmayan Yılmaz Köyceğiz’de tanıştığı Elif’in yaşam sevincinden öylesine etkilenir ki kısa sürede Elif’in de ısrarı ile iki genç evlenmeye karar verirler. Zaman içinde Elif’in peş peşe yaptığı düşükler evliliklerini sarssa da, hiç beklemedikleri bir zamanda mucizevi şekilde yeni doğmuş bir bebeğin girmesiyle hayatları ters yüz olacaktır.

Elif, bebeği Allah tarafından gönderilmiş bir hediye olarak görürken, Yılmaz bunun yanlış olduğunu biliyordur. Elif’in bebeği bağrına evlat diye basmasıyla birlikte, yıllar boyu sürecek vicdan azabı da başlamıştır artık…

Bir Umut Yeter, Yılmaz’ın vicdan muhasebesi içinde doğru yolu bulma çabası, Elif’in dağılmaması için tutkuyla çabaladığı ailesine olan aşırı düşkünlüğü, evlat acısı ve özlemi içinde hayata tutunmaya çalışan acılı Derya’nın dramını anlatıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*