Birce Akalay’dan ucube benzetmesi

Birce Akalay'dan ucube benzetmesi

Yeni sezonda Cansel Elçin ile başrolü paylaştığı Yıllar Sonra dizisi ile ekranlara dönecek olan Birce Akalay, sosyal medya hesabından sık sık sosyal sorumluluk ile ilgili paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Son paylaşımlarında ise hayvanların alınıp, sahil tarafına götürülmesi ve Lösev ile ilgili paylaşımlarda bulunan Akalay, hayvanların gönderilmesi için girişimde bulunan çevre sakinlerine ise adeta ateş püskürdü.

Akalay o paylaşımında, “5 aylık Zeytin’i ve bir grup köpeği siteden sahile taşımışlar bu akşam. Sahiplenmek yerine ..ktan kadere bırakmışlar böbürlene böbürlene! Hem de kaşla göz arasında! Hayvanlarla birlikte yaşamayı beceremeyen bir takım insanoğlu yüzünden bir avuç canlı artık korunmasız! Üstelik güçleri imkanları varken! Sizin evrende karşılığı olmayan egonuz, bu küçücük gezegende sizi ucubeleştiriyor da haberiniz yok! Sizi toplayıp bırakmalı hiç bilmediğiniz adreslere. Şüphesiz ki yok olursunuz… Denemesi bedava!” yazdı.

UCUBE BENZETMESİ

Diğer yandan Lösev ile ilgili de bir paylaşım yapan Akalay, “‘Kurban Bayramı arifesinde hikayemde sizlerle LÖSEV’in sizlerin bağışlarıyla neler başardığını paylaştım. Eğer bize biraz vakit ayırır izlerseniz çok seviniriz. Bu kurban bayramında siz de lösemi ve kanser hastası kardeşlerimizin ücretsiz tedavi ve eğitimlerine, sosyal ihtiyaçlarına destek olmak isterseniz, www.losev.org.tr den kurban bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü her kurban,lösemili çocuklara can!’ Tüm dostlarım, arkadaşlarım, meslektaşlarım ve sevenlerimize verdikleri ve verecekleri desteklerden ötürü çok teşekkür ederiz.” diyerek bağışa destek çağrısında bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*