Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

BKM’den yeni film: Güzelliğin Portresi

Film Haberleri

BKM’den yeni film: Güzelliğin Portresi

Sinema’da pek çok başarılı filmin yapımcılığını üstlenen BKM Film’in yeni film projesinin detayları belli olmaya başladı.

BKM'den yeni film: Güzelliğin Portresi

Son olarak 2016’da İkimizin Yerine isimli sinema filmini yöneten Umur Turagay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, yine İkimizin Yerine yanı sıra, Yıldızlar Şahidim dizisi, Cingöz Recai gibi filmlerin senaryosunu kaleme alan Pınar Bulut’un da senaryosunu yazdığı Güzelliğin Portresi için hazırlıklar başladı.

Güzelliğin Portresi filminde, 5 yıldan bu yana sinema’da yer almayan Burçin Terzioğlu, 2019’da Hayat Gibi dizisi ile Fox ekranlarında olacak olan Birkan Sokullu ve kısa sürede final yapan Nefes Nefese’nin başrollerinden Melisa Şenolsun paylaşıyor.

Serkan Keskin’in de kadrosunda yer aldığı film, Asil isimli bir ressamın hayatını konu edinirken, köyde yaşayan iki çocuklu Vuslat’ın hikâyesi üzerinden ilerliyor.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı