Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda ‘Yol Arkadaşı’ sürprizi

Bodrum Türk Filmleri Haftası'nda 'Yol Arkadaşı' sürprizi

Geçtiğimiz Perşembe günü başlayan Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda yer alan süper ikilinin yeni filmleri Yol Arkadaşım 2’nin tanıtımı da yayınlanırken, sahneye çıkan iki isim, konukları gülmekten kırıp geçirdi.

Filmin tanıtımına sinemaseverlerin ilgisi büyük olurken, sahneye çıkan Ak ve Koç ikilisi yaptıkları espriler ile de festivali şenlendirmeyi başardılar. Serinin devam filminde de ortaya harika bir iş çıktığını anlatan oyuncular, festivalde gösterilen 2 tanıtım, film için olan bekleyişi daha da heyecanlandırdı.

Henüz afişi tamamlanmayan film ile ilgili espri yapan İbrahim Büyüak, “Filmin tanıtımı için afiş yetişmezse, ben gelir afiş gibi dururum” diyerek katılımcıları kahkahaya boğdu. Ak’ın bu çıkışı üzerine geri kalmayan şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç’ta “Ben de gelir şarkı söylerim” diyerek kahkahayı katladı.

Festivalin renkli konukları olan ünlü oyuncular, “Ağrı’dan Çankırı’ya, Muş’tan Ordu’ya, tüm sinemacıların davetlerine seve seve geliriz diyerek cevap verdi.” diyerek de büyük bir mütevazilik örneği gösterdiler.

Yunanistan’ın Kos adası ve Bodrum’da gerçekleştirilecek olan festival’in bu yıl 8’ncisi düzenlenirken, açılışı CineBodrum yaptı. Festival kapsamında yapılacak olan film gösterimleri 16-22 Eylül tarihleri arasında Bodrum ve Kos (İstanköy) Adası’nda yapılacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*