Çağatay Ulusoy’da artık o ajansın kadrosunda!

Çağatay Ulusoy'da artık o ajansın kadrosunda!

Ekranların en popüler erkek oyuncularından biri olan, internet televizyonu devi Netflix’in de dikkatini çekerek, ilk Türk dizisini çekme kararı aldığı Çağatay Ulusoy, bir süredir görüşme halinde olduğu United Talent Agency’e kabul edildi.

Yakışıklı oyuncunun menejeri Engin Aykanat’ın bir süredir temas halinde olduğu, Çağatay Ulusoy’un da sık sık Amerika çıkartması yapan Çağatay Ulusoy, sonunda muradına erdi.

Hollywood’a açılan kapı olarak görülen UTA ile yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanınca Türk oyuncu, UTA ile sözleşme imzalayarak, resmen ajansın bir parçası olma başarısına erişti.

Ajansın Kadrosunda

Menejeriyle birlikte ajansın patronu Jeremy Zimmer ile bir araya gelen Çağatay Ulusoy, daha önce yapılan ve olumlu geçen görüşmelerin sonrasında, ‘senide aramızda görmekten mutluluk duyarız’ dediği Çağatay Ulusoy ile karşılıklı imzaları atarak, Ulusoy’unda UTA’lı olması sağlandı.

United Talent Agency, Angelina Jolie, Anthony Hopkins, Ben Foster, Chris Pratt, Misha Collins, James Franco ve daha nice Dünya yıldızları ile birlikte çalışan, Dünya’nın en önemli marka isimlerini bünyesinde barındıran bir ajans şirketidir. Bugün ünü her yere yayılan pek çok yabancı ünlü oyuncu bu popülerliğini UTA’a borçludur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*