Cem Yılmaz etten duvar’ın sebebini açıkladı

Cem Yılmaz etten duvar'ın sebebini açıkladı

Konser’e olan ilgi büyük olunca, merdiven araları bile doldu, ancak Cem Yılmaz’ın yanında kalan merdiven arası boş kaldı. Önünde 3-4 tane ‘güvenlik’ kartı taşıyan korumalar, etrafını sarmalayarak, kimsenin de yanına yaklaşmasına izin vermedi.

O tarafa doğru yönelen, aralarında çocuklarında bulunduğu insanlar korumalar tarafından uzaklaştılırken, bu anlarda kare kare fotoğraflandı. Küçük bir çocuğu uzak tutmak için gözüne ışık tutulduğu dahi görülen fotoğraflar için Cem Yılmaz, kendisini savunmayı tercih etti.

Koruma misyonu üstlenen görevlilerin, etrafında kalabalık toplanmaması, konser başlayacağı için herkesin yerine oturtulması için vazifelerini yerine getirdiklerini söyleyen Yılmaz’ın açıklamaları tepkileri dindirmeye yetmedi.

Sebebini Açıkladı

Ünlü şovmen kendisi hakkında çıkan haberler için sosyal medya hesabından, “Çok tuhaf. Konsere gittik dün, çok güzeldi. Önümüzde konser alanının görevlileri ‘Lütfen oturun konser başlayacak, yapmayın buraya toplanmayın’ diye görevlerini yapmaya çalışıyorlardı. Yarın ‘Etten duvar ördürdü, korumaları dehset saçtı’ yazacaklar dedim ve hiç şaşırtmadılar. Velhasıl yine bi nefret ettirme çalışması var gibi….Bence boşa bi uğraş ama siz bilirsiniz” yazan bir açıklama yaptı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*