Cem Yılmaz, Kadir İnanır’a göndermede bulundu

Cem Yılmaz, Kadir İnanır'a göndermede bulundu

Cem Yılmaz, 5 milyon seyirciyi sinema salonlarına çeken Arif V 216 filminin kamera arkası görüntüleri kullanılarak hazırlanan, “Arif V 216 Yapmışlar Ama Nasıl?” belgeseli için Soho House’da düzenlenen partiye sevgilisi Defne Samyeli ile birlikte katıldı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şovmen, kısa bir süre önce Kültür ve Turizm Bakanı’nın davetine icabet etmeleri üzerine, Kadir İnanır’ın ‘Türk sinemasını komedyenler kurtaracakmış’ diyerek yaptığı imalı açıklamaya, imalı bir göndermede bulundu.

Kadir İnanır’a Laf Attı

Yılmaz, “Belgeselin olumsuz tarafı olabilir. Birçok insan sinemayı bırakabilir. Komedyen değil, özellikle drama oyuncuları için söylüyorum” dedi. Cem Yılmaz’un bu cümlesi Kadir İnanır’a söylendi olarak algılandı.

Vodafone Red’in sponsorluğunda gerçekleşen gecede bir ara sevgilisi Defne Samyeli ile girdiği diyalogda da renkli anlar yaşandı. Eski bir sunucu ve haber spikeri olan Defne Samyeli, sevgilisine “Filmle kurduğunuz bağa, sizin açınızdan tanıklık etmek, belgeseli izlerken nasıl bir duygu?” diye sordu.

Cem Yılmaz elbette kendisinden beklendiği gibi güldüren bir cevap vererek; “İşimizi yaparken üçüncü göz olamıyoruz. Birisi dışarıdan gösterince, kendimizi olumlu ya da olumsuz eleştirebiliyoruz. Soruyu evde de sorabilirdin. Toplumun içinde bu kadar zor soru olmuyor ama… Hiç torpil de yok anasını satayım” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*