Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın imrendiren aşkı

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'ın imrendiren aşkı

Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci’nin daha önce yaptığı evlilikten olan olan kızını kendi kızı gibi sahiplendi. Üvey kızını Ceyda Düvenci’den olan oğlu Okan Ali’den ayırmayan Bülent Şakran’ın bu koca yürekliliği hiç şüphesiz Düvenci’nin aşkını perçinleyen noktalardan biri.

Gündeme sadece mutlulukları ile gelen, sanat camiasında ki arkadaşları ile yakın bir hukuk kurup, tüm dostlarının iyi ve kötü günlerinde yanlarında olan çift, güzel kalpleri ile bu mutluluğu da sonuna kadar hak ediyor.

Ailenin sosyal medya tarafı ile daha alakadar olan Ceyda Düvenci, bazen sadece eşi, bazen de çocukları ile birlikte çekildiği fotoğraflar ile mutluluğunu her fırsatta ortaya koyuyor.

İmrendiren Aşk

Güzel oyuncu son paylaşımında da romantizm kokan bir fotoğraf paylaşırken, fotoğrafa düştüğü not ile de “ah, aşka bak” diye iç çektirdi. Düvenci o fotoğrafa bilindik bir söz olan “Çay var içersen, ben var seversen” sözüne ilaveten yol var gel beraber gitmeye devam edelim yazdı. Bilinen söz üzerinde biraz da oynama yaptığı için ‘sonunda acıcık oynama yaptım ama aşk için yapılır bence’ diyerek büyük beğeni topladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*