Çocuklar Duymasın 66. Bölüm Fragmanı Kanal D Son Bölüm

Kanal D ekranlarının soluksuz izlenen dizilerinden Çocuklar Duymasın, bu akşam 65. yeni bölümü ile yeniden yayında. 3 haftalık bir aranın sonrasında izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın’da yeni heyecanlar yaşanacak. Son olarak yılbaşı gecesinde ekranlara gelen özel bölümü ile yayınına ara verilen Çocuklar Duymasın, 65. bölümü çok fazla merak uyandırdı.

Çocuklar Duymasın 65. Bölüm Özeti Neler Yaşanacak?

Taş fırın olarak bilinen Haluk ile sosyetik Meltem sonunda internette kendilerine ait bir kanal açmaya karar verirler. Karı koca hep birlikte eğlenceli videolar çekerek bunları internet üzerindeki kanallarına yüklerler. Meltem video çekmek adına yeni oyunlar bulurken bu izleyenler tarafından çok beğenilir ancak Haluk kısa zamanda yaşananları kıskanarak karşı çıkmaya başlar.

Sömestr tatilinin başlaması ile Gönül ile Tuna artık yeniden İzmir’e taşınacaklardır. Bu haber Haluk ve Meltem için oldukça zordur. Çünkü onlar en yakın dostlarıdır. Başta Merve ile Orçun olmak üzere herkes oldukça üzgündür. Gönül ile beraber Tuna ile Orçun, göz yaşları içerisinde İzmir’e uğurlanır ancak tam burada beklenmedik bir sürpriz çıkagelir.

Çocuklar Duymasın 66. Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Taş fırın Haluk ile Meltem, aldıkları davet üzerine yılbaşını Gönül ile Tuna’nın evinde geçirmeye karar verirler. Gönül ve Tuna beraberce düzenleyecekleri bu yılbaşı organizasyonunun kusursuz olması adına ellerinden geleni yaparlar. Bu haberi alan Sultan ile Rıza’da kendileri de hemen bir yeni yıl partisi için atağa geçer. Ancak onlar Haluk ile Meltem’in kendi evlerindeki partiye gelmelerini istemektedir. Onlar da Gönül ile Tuna’ya söz verdiklerinden dolayı büyük bir kararsızlık içindedirler. Bu iki taraf Haluk ile Meltem’i bir türlü paylaşamaz. Yılbaşı gecesinde zorda halan Haluk ve Meltem çifti iki ev arasında sürekli olarak mekik dokurlar.

Her iki evde de yılbaşı gecesinde büyük bir eğlence başlar. İki evdeki rekabet yılbaşı partisinin dozajını iyice arttırırken eğlence en üst seviyeye kadar çıkar. Gönül ile Tuna’nın evinde Suzan Kardeş, Sultan ile Rıza’nın evidne ise Ankaralı Coşkun vardır. Sinan Yılmaz ile beraberindeki kolbastı ekibiyle Ezgi Eyüboğlu, yılbaşı gecesinin şenlendirmeye devam ederken horon ve fasıl ekibi de davetlilerin unutulmaz bir gece geçirmesine neden olur.

İki Yeni Karakter

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisine iki yeni karakter daha dahil oldu. Birol Güven’n yapımcılığında devam eden Çocuklar Duymasın dizisi kadrosuna sosyal medya fenomenleri olan Doğa Konakoğlu ve Ufuk Meriç katıldı.

Çocuklar Duymasın 66. Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın dizisinde Doğa Konakoğlu, Element karakterine can verirken; Ufuk Meriç ise Element’in üvey kardeşi Ercüment olarak ekranlarda boy gösterecek. Sosyetik Meltem’in üniversite arkadaşlarının çocuklarından olan Element ve Ercüment’in komik anlarının diziye eğlenceli anlar katacağı da şimdiden sinyalleri vermiş oldu.

Çocuklar Duymasın dizisinin 66. yeni bölümü gelecek hafta 30 Ocak Çarşamba akşamında saat 20.00’dan itibaren Kanal D ekranlarında yayında olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*