Çukur 34. Bölüm Fragmanı yayınlandı, başlama tarihi de belli oldu

Çukur 34. Bölüm Fragmanı yayınlandı, başlama tarihi de belli oldu

Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan dizilerinden biri olan Çukur için 2.sezona dair ikinci tanıtım yayınlandı. Yeni tanıtımda Yamaç Koçovalı’nın zor durumda olduğu görülüyor. Dizi 17 Eylül Pazartesi günü 2.sezonu ile ekranlarda olacak.

Çukur’un yerle bir edildiğini gören Kemal’in titreyen elleri dikkat çekerken, Mahsun’un “Burası senin çukurun değil oğlum, burası bizim çukurumuz!” sözleri hız kesmeyecek mücadeleden ipuçları veriyor. Sinirlerine hakim olamayan Metin, kardeşi Kemal’e “Koçovalılar yok artık. Onlar izin verdiği için burada yaşıyoruz!” diyerek heyecanı arttırırken Vartolu, Çeto ile karşı karşıya geliyor. Çukur sokaklarında gizlice gezinen Yamaç’ın ellerinden tellere asıldığı anlar ise gerilimi yükseltiyor.

Çukur 2. Sezon 1. Bölüm Fragmanı (34. BÖLÜM FRAGMANI)

ÇUKUR 33. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Çukur’un sezon finalinde; Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kalacak. Oğlu Selim’in ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukur’u Vartolu’ya bırakacak. Yamaç, savaşmaya devam ederken Akşın ve Celasun’un düğünü Koçovalılar için bir nefes olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*