Çukur 50. Bölüm Fragmanı İlk Sahnesi

Çukur 50. Bölüm Fragmanı

Ve beklenen dizi Çukur’un 49. bölümü Show TV ekranlarında yayında. Çukur’un gelecek olan 50. bölümünde neler olacağı şimdiden merak edilirken ilk sahne heyecanı yeniden yaşanacak.

Ay Yapım imzası taşıyan Çukur dizisi 3 haftalık bir aranın ardından yeniden izleyenleri ile buluştu. Pek çok sorunun cevap bulacağı yeni bölümde Yamaç’ın vurulma sahnesi oldukça konuşulacak. “Yamaç öldü mü?” sorusunu 3 hafta önceki bölümün sonunda oldukça konuşulmuş ve sosyal medyada Yamaç’ı vuran kişinin Medet olduğu iddia edilmişti.

Çukur 49. Bölüm Özeti

Yamaç’ın vurulması sonrasında adeta yıkılan İdris baba, gözyaşlarına hakim olamazken “Yamaç’ımı vurmuşlar” diyerek feryat etmesi herkesi duygulandırır. Kardeşinin vurulduğunu haber alan abi Cumali ise çoktan intikam yemini vermiştir. “Yamaç’ı kim vurdu?” sorusu büyük merak uyandırırken Metin ile dertleşen Medet’in sözleri kafa karıştırır. Yamaç, yaşam savaşı verirken Selim o anlarda Cumali’ye sert çıkar. Çukur’da yeniden tüm dengeler alt üst olurken Çeto ve Vartolu bir kez daha karşı karşıya gelir ve artık hesaplaşma vaktidir. Vartolu ve Çeto birbirlerine silah çekerken yine hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı görülür.

Çukur 50. Bölüm Fragmanı

Yamaç’ı Kim Vurdu?

Kendilerine oynanan oyun sonrasında intikam yemini eden Çeto ve Mahsun yeniden ortalığı kızıştırır ve savaş ilan eder. Yamaç’ın vurulduğu anlarda arkada beliren gizemli kişinin kimliği ise henüz bilinmemektedir. Aldığı kurşun darbeleri sonrasında olduğu yere yığılıp kalan Yamaç, yaşam savaşına devam ederken çaresizce yardım beklemektedir. İdris baba bu sefer Kahraman’dan sonra bir oğlunu daha kaybetmek istemez.

Artık Koçovalıların tek amacı Yamaç’ı vurana kişiyi bularak ondan hesap sormaktır. Çeto ve Mahsun’un da tek derdi bu sancılı zamanda içinde bulundukları zorlu durumdan kurtulmaktır. Cumali ve Emmi yeniden mahalleye geri döner ama Çukur’u eski halinde bulamaz. Vartolu ve Cumali arasında yaşanan gerilim sonrasında silahlar çekilir.

Çukur 50. Bölüm Fragmanı

Yamaç’ın vurulma anı esnasındaki ilginç görüntülerden birisi de Celasun’dur. Yamaç, ormanda araçtan indiği anda arabanın farlarını kapatmasını söylediği kişi tarafından vurulması kafaların karışmasına neden olmuştur.

Vartolu ile Cumali’nin hesaplaşma vaktinde yeni olaylar yaşanır. Yamaç, ölüm kalım savaşına devam ederken, Koçovalılar kendi aralarında  bundan sonra ne yapacaklarına karar verir. Ersoy’un hainliğini öğrenen Çeto’nun onu öldürmesi sonrasında Mahsun’un kafasına soru işaretleri oluşurken bu cinayet Koçovalıların üzerine atılır.

Celasun ise Akşın’ı özlemiş ancak kötü bir sürpriz ile karşı karşıya kalmıştır. Celasun sevdiği Akşın’ın boşanma haberi ile iyice sarsılır. Yüzündeki yaraları Celasun’a gösteren Akşın, gözyaşlarına boğulur. Ersoy’un son sözlerine tam olarak anlam veremeyen Mahsun, Çeto’dan artık şüphelenmektedir. Bir bahane uydurarak hastanenin morguna giden Mahsun’u kötü bir sürpriz beklemektedir.

Çukur dizisi gelecek hafta 28 Ocak Pazartesi akşamında 50. yeni bölümü ile Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*