Demet Şener, Bayram Sohbetleri’ne konuk oldu

Demet Şener, Bayram Sohbetleri'ne konuk oldu

Uzun yıllar CNN Türk’de program sunuculuğu yapan, kendisi gibi eski Türkiye güzeli ve yakın dostu Nefise Karatay’a konuk olan Şener, hayatı ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Demet Şener samimi açıklamalar yaptı

Geçtiğimiz günlerde Şamdan’a yaptığı açıklamalarda da “aşka dair hala umudum var” diyen Demet Şener, benzer bir ifadeyi Nefise Karatay’a da yaparak, “Güzel bir aşk hayal ediyorum” dedi. Bu ifadesini 2. kez tekrarlamış olması, Demet Şener’in 2 yıldır yalnız olmasından ötürü artık hayatını tekrar biri ile paylaşmak istediği şeklinde yorumlandı.

Türkiye güzeli seçilmesinin hayatı için dönüm noktası olduğunu altını çizen Şener, 2 yıldan bu yana devam eden ve anlaşma sağlanamaması nedeni ile uzayan boşanma davasının bir an önce sonuçlanması için sabırsızlandığını belirtti.

demet şener bayram sohbetleri

Çocuklarına karşı dürüst olmaya çalıştığını ve İbrahim Kutluay ile yaşadıkları bu süreci, “yaşları izin verdiği ölçüde her şeyi net olarak anlatmaya çalıştım” dedi. Çocuklarının babası ile devamlı görüştüğünün ve iyi bir ilişkileri olduğunu söyleyerek, Kutluay ile yaşadıkları bu sorunun çocuklarda ki anne-baba algısına zarar vermediğini anlatmak istedi.

Güzel mankenin konuk olduğu program 24 Ağustos Cuma günü CNN Türk ekranlarında olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*