Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Deniz Akkaya’dan “Kurbağa” benzetmesi

Magazin

Deniz Akkaya’dan “Kurbağa” benzetmesi

Eski modellerden Deniz Akkaya, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Eski manken, bu seferde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dolar’ın son durumu karşısında ki endişesine yer verdi.

Geçtiğimiz günlerde kızı ile tatil yaparken tacize uğrayan ve bunu ifşa eden Akkaya, sosyal medya hesabından dolar 7 TL iken konuşanların, 6.5 TL iken olan sessizliğini ilginç bir benzetme ile eleştirdi.

Cuk oturan bir benzet yapan Deniz Akkaya, son günlerde tekrar yükselmeye başlayan dolar ve ülkenin ekonomik durumuna ilişkin kendi tespitlerine yer verdiği paylaşımı ile bir kez daha gündeme geldi.

Resmi hesabından, #Dolar 7 TL olunca herkes ayağa kalkmıştı. Şu an #dolar 6.54 ve herkes gayet relax. Bayılıyorum böyle ısınan suya ufak ufak alışan kurbağa formasyonlarına” yazılı bir paylaşımı retweetledi.

Takipçilerine göre oldukça yerinde bir benzetme olan bu retweetine’de, “Hoş zamanlar hoş günler değil bugünler… İyiye gitmiyor ve endişem büyük…” notunu yazarak endişesini dile getirdi.

deniz akkaya dolar paylaşımı

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı