Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Deniz Uğur’un senaryosunu yazdığı ”Ve Öyle de Oldu’ prömiyerini yaptı

Kültür Sanat

Deniz Uğur’un senaryosunu yazdığı ”Ve Öyle de Oldu’ prömiyerini yaptı

Son olarak İnsanlık Suçu isimli dizide izleyici karşısına çıkan başarılı oyuncu Deniz Uğur, ilk tiyatro deneyimini yaşadı.

Deniz Uğur'un senaryosunu yazdığı ''Ve Öyle de Oldu' prömiyerini yaptı

Senaryosunu kendisinin kaleme aldığı, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu bünyesinde yine Sahne Çolpan’da izleyici ile buluşan Ve Öyle de Oldu oyunu açılışını geçtiğimiz gün yaptı.

Melda Narin Güler’in yönetmenliğini üstlendiği, Deniz Uğur’un da hem senaryosunu hem başrolünü oynadığı oyun, başarılı oyuncunun dizi ve sinema deneyimleri ardından kariyerine kattığı bir başka tecrübe oldu, zira bu oyun Deniz Uğur’un da ilk oyunu idi.

Prömiyerini yapan oyunu ile ilgili konuşan Uğur, “Alnımızın akıyla prömiyerimizi yaptık. İzleyenlerin yorumları bizi çok mutlu etti ve doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Deniz Uğur, Emre Koç, Gamze Uçar ve Yiğit Pakmen’in başrollerinde sahneye konan oyunu izlemeye gelenler arasında, tiyatro sahnelerinin başarılı isimlerinden Hakan Meriçliler, Devrim Nas yanı sıra ekranlarda son olarak Survivor’da yarışan oyuncu Yunus Günce’de yer aldı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı