Didem Soydan, taşıyıcı anne mi olmak istiyor?

Didem Soydan, taşıyıcı anne mi olmak istiyor?

Dünyanın en tatlı çocuğu musun? diyerek kucağına aldığı çocuğun fotoğrafını paylaşan Cem Adrian, gelen çirkin yorumlar sonrasında yeni bir açıklama yapmak durumunda kaldı.

Cem Adrian, bu açıklamasında insanların nefret ve kin dolu olmasına sitemde bulundu. Diğer yandan gelen yorumlar yalnızca kötü değildi. Ben taşıyıcı anne olurum diyen mi ararsın, çok güzel bir düşünce diyen mi, pek çok iyi ve nazik yorumlarda yapıldı.

Tabi yapılan yorumlar arasında edilen küfür veya güzel mesajlardan daha çok dikkat çeken ise, çok basit bir mesaj olan “Merhaba Cem Bey” mesajı idi, öyle ki bu mesajı yazan ünlü, magazinsel bir simaydı.

O mesajın sahibi ise, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar, kurduğu cümleler ve hayatı nedeni ile sıkça magazin gündemine konu olan Didem Soydan’dan başkası değildi! Ünlü mankenin “Taşıyıcı Anne Arıyorum” paylaşımının altına bu yorumu yapması, pek çok takipçisinin başvurduğu gibi, taşıyıcı anneliğe o da mı aday diye sorulmasına neden oldu.

Ne Olmuştu?

Yazılan küfür, hakaret dolu mesajlar sonrasında sabrı taşan Adrian, “Şimdi bu yazdığımı algılamakta güçlük çekecek ya da kendi istediği gibi algılayacak ya da algısı yettiği kadar algılayacak kişiler/hesaplar olacaktır. Ama yine de insanlık vazifesi olarak ben anlatmaya çalışayım. Bu masum ve şefkat dolu bir fotoğrafın altına, “sadece çocuk aşkımdan ve tamamen biraz tebessüm yaratmak adına” yazdığım bir cümle ile yaptığım paylaşımı bu denli nefret dolu, cehalet dolu, saçma sapan yorumlarla kirleten insanlardan dolayı ülkemiz adına üzülüyorum. Bu kadar boş zamanınızı, bu kadar enerjinizi kendi hayatlarınız adına harcasanız belki de mutlu olacaksınız. Tüm bu nefrete, kine, cehalete yer kalmayacak. Bu pozitif bir dilek… İstek… Talep… Yorumları okuyorum ve bir çoğuna inanamıyorum. Sevgili hesap sahiplerinden de ricam.. Lütfen paylaşımlarınız da bana yer vermeyin”. yazdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*