Dilan Çiçek Deniz ‘Melek’ olmakta ısrarcı

Dilan Çiçek Deniz 'Melek' olmakta ısrarcı

Katıldığı elemeler ile ilk Türk melek olmaya çok yaklaşan ancak elemelerde çok yeni bir yüz olması nedeni ile de, tabiri caizse kapıdan dönen Dilan Çiçek Deniz, Zorlu Center’da gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da görüldü.

Ünlü modacıların koleksiyonlarını görücüye çıkardığı defile Dünya’nın pek çok ünlü ismine de ev sahipliği yaptı. Victoria’s Secret seçmelerinde elenen Dilan Çiçek Deniz’de defileyi seyretmeye giden isimlerden oldu.

Bağzıbağlı’nın koleksiyonunu Dünya’ca ünlü modacı Kenzo Takada ile birlikte izleyen güzel oyuncu, yaşadığı deneyime dair olan mutluluğunu, “Böyle bir deneyim yaşadığım için çok mutlu oldum. Seneye yine davet aldım. Tekrar deneyeceğim” sözleri ile ifade etti.

Oldukça Israrcı

Kendi gibi oyuncu olan Furkan Andıç ile olan aşkına da değinen Deniz, “İlişkimiz güzel gidiyor. Her şey yolunda” diyerek her şeyin yolunda olduğunu söyledi.

“Geçen hafta ilk seçmeler neticesinde çok az kişinin davet edildiği cast direktörü görüşmesine davet edildim. Ajansıma yapılan açıklama “Benden çok etkilendikleri, çok pozitif bir enerji aldıkları ancak aktif modellik yapmadığım ve yurtdışı modellik deneyimim olmadığı için seneye tekrar değerlendirmeye alacakları ve seneye tekrar davet etmeyi düşündükleri olmuş”. Seçilseydim ilk ‘Türk Melek’ olarak yılbaşı defilesinde yer alacak ve kariyerim için yurtdışında önemli bir bilinirlik sağlayarak büyük bir adım atma fırsatı yakalamış olacaktım. Ancak bu seçmelere katılmış olmak bile bana yepyeni kapılar açtı, yeni fırsatlar sağladı. Ben çok mutlu ve kazançlı dönüyorum 🙂 Tebrik eden, güzel yorumlar yapan herkese teşekkür ediyorum. Seçilmediğim için yapılabilecek bazı yorumları tahmin edebiliyorum. Her güzel yorum gibi onlar da olacak elbet… Hayallerin Peşinde Koşmaya, Çalışmaya Devam… Herkese güzel dileklerimle.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*