Dizilerde, Bold Pilot üzerinden ‘Şampiyon’ filmi tanıtılıyor

Dizilerde, Bold Pilot üzerinden 'Şampiyon' filmi tanıtılıyor

En başarılı Türk dizilerinin arkasında olan iki yapım şirketi Med Yapım ve Ay Yapım’ın ortak yapımcılığında ‘Şampiyon’ adı ile beyazperde’ye gelecek olan sinema filmi, yapım şirketlerinin dizilerinde son sürat tanıtılmaya devam ediyor.

Televizyon ekranlarında ki güçlerini sinema filminin gişesine etki etmek amacı ile başarılı şekilde kullanan yapım firmaları, kendi dizileri olan Çukur, Ufak Tefek Cinayetler ve Kızım dizilerinde film ile ilgili tanıtım niteliğinde sahnelere yer verdiler.

Dizilerde filmin tanıtımı yapılıyor

Çukur’da dizinin yeni karakterlerinden Cumali Koçovalı, “Şşş! Bold Pilot Geliyor!” repliği ile filmi tanıtırken, Ufak Tefek Cinayetler’de de Mert Fırat ve Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı karakterler dizinin bir sahnesinde Bold Pilot’tan bahsettiler.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisinde de, veteriner olan Candan, Öykü ile birlikte tedaviye gittiği bir atı Bold Pilot’a benzetirken, Öykü’ye efsane yarış atının hikayesini anlatacağını belirtti.

Film Bold Pilot’un büyük başarısını ve jokeyi Halis Karataş ile Begüm Atman’ın destansı aşklarını konu alıyor. İşte dizilerde ki o sahneler:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*