Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Emre Kınay ve Altan Erkekli, Vurgun dizisinin kadrosuna katıldı

Dizi Haberleri

Emre Kınay ve Altan Erkekli, Vurgun dizisinin kadrosuna katıldı

Erkan Petekkaya ve Deniz Çakır’lı Vurgun dizisinin oyuncu kadrosuna 2 usta isim dahil oldu.

Emre Kınay ve Altan Erkekli, Vurgun dizisinin kadrosuna katıldı

İlk olarak Erkan Petekkaya ile anlaşılan, ardından da EDHO dizisinin kadrosundan çıkarılan Deniz Çakır’ın kadın başrol olarak dahil olduğu Vurgun dizisinin oyuncu kadrosu ile ilgili çalışmalar devam ediyor.

En son Bir Deli Rüzgar dizisinin yönetmenliğini yapan, Paramparça’da da Petekkaya ile birlikte çalışan Altan Dönmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosuna, en son Sevda’nın Bahçesi isimli dizi de oynayan Emre Kınay ve Altın Portakal ödüllü, dizi olarak en son Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nde oynayan usta oyuncu Altan Erkekli dahil oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ancak ilk 2 bölümü ile reytinglerde hayal kırıklığı yaratan Muhteşem İkili’nin senaryosunu kaleme alan Başar Başaran ile Emre Özdür’ün senaryosunu yazacağı dizi için oyuncu çalışmaları ise hala devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda güzel oyuncu Meryem Uzerli’ye de Vurgun dizisinden teklif gittiği konuşulmuş ancak iddialar bir nihayete erememişti.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı