Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Engin Akyürek’in kitap kapağı görücüye çıktı

Kültür Sanat

Engin Akyürek’in kitap kapağı görücüye çıktı

Ekranların yıldız oyuncusu, fanları Dünya’ya yayılmış olan Engin Akyürek’in çıkartacağı kitabın kapağı belli oldu. Filminin galası için gittiği Şili’de müjdelediği, hayatını anlatan kitabın kapağı ortaya çıktı.

Şimdilik kitabın kapağında detaylar anlaşılmasın diye bir noktası hariç tamamı sansürlenen kitap kapağında açık bırakılan tek nokta Engin Akyürek’in gözü oldu. Ünlü oyuncunun kitap kapağı dizaynında bakışlarına ve dolayısı ile gözüne ağırlık verilen bir tercihte bulunuldu.

Önümüzdeki haftalarda raflarda yerini alacak olan kitabın kapağı otoritelerden tam not alırken, satışa sunulacağı net tarih ise paylaşılmadı.

Uluslararası Emmy Ödülleri’ne 2015 yılında aday gösterilen ancak Fransız rakibine kaybeden, Uluslararası Seul ödüllerinde ise en iyi aktör ödülünü kazanma başarısı gösteren Akyürek, Ölene Kadar dizisi sonrasında ekranlarda yer almadı.

Hayranlarının büyük bir sabırsızlıkla ekranlarda görmeyi beklediği yakışıklı oyuncu yaz aylarında çekimleri 4 hafta süren ve Bergüzar Korel ile başrolü paylaştığı yeni sinema filmi ile Çocuklar Sana Emanet’in ardından bir kez daha sinemaseverler ile buluşacak.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı