Engin Benli, Koca Koca Yalanlar’a konuk oluyor

Engin Benli, Koca Koca Yalanlar'a konuk oluyor

Bir dönem Kanal D ekranlarına damga vuran uzun soluklu dizi Kanıt’ın Komiser Orhan’ı Engin Benli, Pazartesi günü 6. bölümü ile ekranlara gelecek olan Koca Koca Yalanlar’a konuk oluyor.

Sude ile el ele tutuşarak ailesinin yanına gelmesi ile Müjgan’ın kalbini paramparça yapan, ancak günahını aldığı karısı ile ilgili her bölüm yaşadığı pişmanlığına pişmanlık katan Ahmet, kendisini affettirmeye çalışırken, bir yandan da kıskançlık krizlerine girecek.

Müjgan’ın eski arkadaşı Erdem karakteri ile diziye konuk olacak olan başarılı oyuncu, düzenlenen organizasyonda ortaya çıkıp, Müjgan ile hasret giderince, Ahmet adeta sinirinden kuduracak.

KOCA KOCA YALANLAR 6. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Müjgan’ın eski arkadaşı Erdem dönüyor; Ahmet’i büyük bir tehlike bekliyor.

Ahmet, Müjgan ile geldikleri ayrılık noktasından çok pişmandır. Müjgan’a yaptığı büyük haksızlığın farkına varan Ahmet, ilişkisini toparlayabilmek için her yolu deneyecektir. Sude ise Ahmet’i elinde tutabilmek için verdiği çabayı sürdürmek zorundadır. Hapis cezasının intikamını almak isteyen Nilgün ile Canan, yeni bir plan yapar. Sude’nin eski erkek arkadaşıyla anlaşma yaparlar.

Öte yandan Osman, Canan’ın ilgisizliğinden rahatsızdır. Canan’ın kendisini öptüğünü itiraf eden Osman, ilişkilerinde artık yeni bir boyuta girdiklerinin farkındadır. Müjgan’ın eski arkadaşı Erdem’in dönüşü, Ahmet’i yeniden tedirgin eder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*