Farah Zeynep Abdullah, IMDB’de ilk 500’e girdi

Farah Zeynep Abdullah, IMDB'de ilk 500'e girdi

Beklenen izlenme oranlarına ulaşamadığı için 10. bölümde ekranlara veda eden Gülizar ile izleyici karşısına çıkan Farah Zeynep Abdullah, bu hafta yakaladığı müthiş bir yükselme ile starmeter’de ilk 500’de yer alma başarısı gösterdi.

2013 yılında Mert Fırat ve Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol aldığı Kelebeğin Rüyası filmi ile SIYAD ödüllerinde en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü alan, bir sonra ki yılda Unutursam Fısılda filmi ile en iyi kadın oyuncu adaylığı elde eden Abdullah bu yükselişi ile, pek çok ünlü oyuncuyu da arkasında bırakmış oldu.

Şu sıralar Eylem Kaftan’ın yöneteceği Kovan filmi için hazırlıklarını sürdüren Meryem Uzerli’de ilk 5000’de kendisine yer bulabildi. Farah Zeynep Abdullah’tan sonra en iyi sıralamada bulunan Uzerli ile birlikte Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin, Nuri Bilge Ceylan, Çağatay Ulusoy, Cansu Dere, Cem Yılmaz, Burak Özçivit ve Haluk Bilginer gibi isimlerde ilk 5000’lik listede yer aldı.

İsim ile ilgili yapılan aramalar, hakkında konuşulması gibi eylemler ile sıralamanın ilerlendiği imdb’de bu hafta oldukça büyük bir yükseliş elde etmesine etki eden noktaların arasında, geçtiğimiz gün paylaştığı fotoğrafında çok zayıflamış olması sonrası hayranlarının durumunu merak etmesi yattığı tahmin ediliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*