Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Güldür Güldür programı Aralık ayında başlıyor!

Televizyon

Güldür Güldür programı Aralık ayında başlıyor!

Show Tv’nin beğeni ile takip edilen komedi şovu programı Güldür Güldür’ün yeni sezonun ne zaman başlayacağı merakla bekleniyordu.

Güldür Güldür programı Aralık ayında başlıyor!

Show Tv ile anlaşma noktasında pürüzlerin yaşandığı, 2019’un ilk aylarında başlayacağı konuşulan Güldür Güldür’ün ‘ihtimalli’ olarak Aralık ayında başlayacağı programın başarılı isimlerinden Aylin Kontente tarafından açıklandı.

Güldür Güldür sahnesini birlikte paylaştığı Alper Kul ile evli olan, Kul’dan ikinci bebeğini bekleyen güzel oyuncu sosyal medya üzerinden takipçilerinin sorduğu sorulara yanıt verdi.

Elbette takipçilerin en çok merak ettiği sorulardan biri de Güldür Güldür’ün devam edip etmeyeceği idi. Zira yeni sezonu 2019’da açacağı konuşulsa da henüz resmi bir açıklama gelmediği için devam edip etmeyeceği merak konusu olmuştu.

Güldür Güldür’ün ne zaman başlayacağı ve hamileliği nedeni ile son zamanlarında yer almadığı Güldür Güldür’de tekrar sahneye çıkıp çıkmayacağı sorulan güzel oyuncu, “Benim doğuma az kaldı. Kısmetse hayırlısıyla evladımı bir alayım kucağıma. Bu soruyu sonraya erteliyorum. Yeni sezon sanırım aralık” diye cevap verdi.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı