Gülperi ne kadar izlendi? İlk bölüme tam not!

Gülperi ne kadar izlendi? İlk bölüme tam not!

Rol aldığı her yapıma, oyunculuğu ile ağırlığını koyabilen Timuçin Esen’in muhteşem oyunculuğu, Nurgül Yeşilçay’ın tek başına bir evlat büyütmüş olmasından da anlaşılacağı üzere ‘annelik duygusunun’ bir hayli fazla olması ve yılların tecrübesine sahip Tarık Pabuçcuoğlu, iyi bir performans ortaya koydular.

Tek sorunu çok fazla nefret besleyen, içlerinde bir gram ‘insanlık’ kırıntısı kalmamış bir konak ahalisi olması oldu. Konak’ta ki Gülperi’ye olan nefreti gördükçe ekranı başında buz kesilen izleyiciler, çocuklarının annesine olan tutumu ile de ‘bu kadar da olmaz, o sizin anneniz’ dedirtti.

Çocuklarının acımasız sözlerine karşı ‘anne gibi anneliğini’ bozmayan Gülperi, adaletli ve eski hatıralar eşliğinde Gülperi’ye bir kez daha aşık olmaya hazırlanan Kadir ve kökleri, toprakları için gözünü kırpmadan her kötülüğü yapabilecek kayınpeder Yakup Taşkın izleyenleri ekrana kilitledi.

İlk bölümü ile total grubunda 5 reyting alarak 2. sırada yer alan Gülperi, AB’de 4.87 reyting ile 3. olurken, 20+ABC1 de ise 5.63’lük reyting ile birinci sırada yer aldı. İlk açılış için iyi bir reyting alan Gülperi’nin önümüzde ki haftalarda diziden haberi olmayan, başka dizileri izleyen kitleyi de ekranı başına kilitleyeceğinin sinyallerini verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*