Hakan Sabancı’nın gönlünde Aslı Enver yatıyor

Hakan Sabancı'nın gönlünde Aslı Enver yatıyor

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunumu ile ekranlara gelen teve2 programında ortaya atılan bu iddia ile yer yerinden oynar! Ünlü isimlerle olan kaçamakları ile sık sık magazin gündemini süsleyen Hakan Sabancı’nın, Aslı Enver ile tanışmak istediği iddia edildi.

Hakan Sabancı Aslı’nın Peşinde

Murat Boz ile yaşadığı büyük aşkı sona eren güzel oyuncu, Murat Boz’un aksine barışmaya niyetli değil. Murat Boz’un barışmak için pek çok hamle yaptığı konuşulurken, Aslı Enver ise bunlara kayıtsız kaldı.

Kısa süre önceden Murat Dalkılıç ile boşanan Merve Boluğur ile görüntülenen Sabancı, Merve Boluğur’un hayatta ki en büyük pişmanlığı oldu. Merve Boluğur kaçamağı sonrasında yine pek çok güzel ile görüntülenen Sabancı bu sefer gözüne Aslı Enver’i kestirdi.

Aslı Enver’e olan hayranlığını yakın çevresine sık sık anlattığı, onunla yemek yiyip tanışmak istediği kulislere yansıdı. Murat Boz ile ayrıldıktan sonra başka biri ile görüşmeyen Aslı Enver’in bu iddialar gerçek ise nasıl bir karşılık vereceği merak edildi.

Hepsinden önemlisi gönlü hala Aslı Enver’de olan Murat Boz’un bu duruma nasıl bir tepki göstereceği ise şimdiden konuşulmaya başlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*