Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hayat Gibi dizisinin başlama tarihi ertelendi

Dizi Haberleri

Hayat Gibi dizisinin başlama tarihi ertelendi

ABD’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan This is Us’ın Türkiye uyarlaması Hayat Gibi’nin başlama tarihi ileriye çekildi.

Hayat Gibi dizisinin başlama tarihi ertelendi

Cannes’de düzenlenen MIPCOM fuarında tanıtılan This is Us uyarlaması olan Hayat Gibi dizisinin başlama tarihi ileri bir aya çekildi. Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin 2019’da ekranlara gelmesi planlanıyor.

Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Elçin Afacan ve Olgun Toker’in başrollerini paylaştığı Hayat Gibi’nin, Cuma olarak belirlenen yayın günü için radikal bir karar alındı. Bölümleri çekilen ve başlaması için geri sayıma geçilen dizi için alınan erteleme kararı diziyi merakla bekleyenleri üzdü.

Kulislerde dolaşan iddia Hayat Gibi dizisinin 2019 Şubat ayında ekranlara geleceği yönünde oldu. Bu ertelemenin sebebinin neden olduğuna ilişkin spesifik bir bilgi ise henüz paylaşılmadı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı